Apie mane

Sveiki, aš Daiva Babilevičienė


Ryžtinga, bet lanksti, visai kaip upė tekėdama savo amžinu maršrutu. Atsidavusi užbaigtumui ir vertinanti natūraliai kylančias išvadas. Bet kartu ir nenuspėjama, nuolat tobulėjanti ir siekianti daugiau. Nėra nieko nepasiekiamo. Nuolat judu į priekį turėdama aiškią viziją. Mano apsisprendimai tvirti… mano tikslai aiškūs…

Esu Daiva – ir gyvenu už Gyvenu netobulai užkulisių.

O ten – verda gyvenimas, nes esu veikli ir energinga trijų vaikų mama, nuostabaus vyro žmona ir, lyg maža būtų dulkių namie, dar ir 2 šunų ir 2 kačių glostytoja.

Ant „scenos” aš – asmeninių santykių terapeutė ir emocinės gerovės puoselėtoja, ugdytoja, rašytoja. 

Individualių konsultacijų, pokyčių programų bei stovyklų metu aš įkvepiu moteris išsilaisvinti iš ribojančių nuostatų, baimių ir emociškai kenkiančių elgesio šablonų – kad jos galėtų vėl save mylėti, vertinti ir gerbti.

Scena, tiesa, nesuvaidinta. Labai daug metų teko repetuot, kad šiandien galėčiau dalintis tuo, kuo tikiu, ką praėjau, ko išmokau.

Ne visada, oi tikrai nevisada, buvau laiminga. Pora kartų net dugne buvau, iš kurio kilau ne kaip paukštis, o kaip vėžlys, ir dar atbulai ropodamas.

Neradau nei vietos po saule, nei kaip mylėti save žinojau. Pagarba sau? Savivertė? Baikit juokus. Tai man buvo svetima, kaip dabar man svetimas baletas.

Bet tai praeitis.
Turbūt todėl aš taip dievinų savo veiklą.

Padėti Jums pamatyti savo gyvenimą naujomis akimis, iš naujų horizontų – mano vaidmens prasmė.

Scenarijus – įpakuoti sunkiausias koncepcijas į paprastus klausimus bei patarimus, kurie mums drauge padėtų mažais žingsneliais eiti link įkvėpimo pilno gyvenimo. Kasdien.

Su meile,
Daiva

Mano išsilavinimas ir kvalifikacijos

nuo 2023 studijuoju įsisisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindų Neuromedicinos Institute. Taip pat esu įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos narė.

nuo 2021 studijuoju psichoterapiją Geštalto psichoterapijos institute. Nuo 2022 profesines kompetencijas ugdau grupinėje ir individualioje supervizijoje. 

2020 – Pedagoginių ir psichologinių žinių kursas (Kauno švietimo inovacijų centras)

2016 įgytas magistro laipsnis MRU – ugdomasis vadovavimas (koučingas)

2018 įgyta kognityvinės elgesio terapijos praktikės kvalifikacija bei įsisamoninimu grįsto konsultavimo kursai (The Academy of Modern Applied Psichology, UK)

Kiti kursai:

2022 – Vidinio vaiko terapijos praktikės diplomas (Centre of excellence)

2021 – Enegramos praktikės diplomas (Enegramos akademija, LT)

2020 įgyta racionalių emocijų ir elgesio terapinio konsultavimo kvalifikacija (Transformation Academy, JAV)

2020 – „Psichologines traumas patyrusių žmonių konsultavimo ypatumai” – Donn Kropp kursas

2018 -2020 išklausyti kursai: Emocinio intelekto lavinimas, Nesmurtinė Komunikacija, Vidinių šeimos sistemų psichoterapijos pagrindai, Santykių dinamika ir konsultavimas, Emocijų terapija.