Balandžio mėnesio horoskopas Tau asmeniškai

Ne, mieloji.

Astrologe aš netapau. Ir nors jaučiu dabartinę mėnulio pilnatį (kaip ir visas kitas), neketinu astrologe ir tapti. Bet labai norėjau šį įrašą pavadinti būtent taip, kad tu jį išsispausdintum, pasikabintum ten, kur dažniausiai matai, ir tiesiog įsivaizduoti, kad tai asmeninis horoskopas parašytas tau manifesto / afirmacijų būdu.

Juk galų gale, viskas prasideda mūsų galvoje ir mintyse. Todėl jį skaitydama pritaikysi tai, kas aktualu tau, ir net išskaitysi ir įsidėmėsi tik tas mintis, kurios aktualios tau. Nedvejok – ir leiskis į pilnaverčio gyvenimo kelione kartu su manimi….

Tavo asmeninis horoskopas balandžio mėnesiui pirmuoju asmeniu

Net jeigu reikalai pasisuktų ne taip, kaip tikėjausi, aš susirasiu žemėlapį ir rasiu kitą kelią. Sustoti nėra mano planuose. Aš vistiek skinsiuosi kelią ten, kur ketinau nueiti.

Sėkmė yra kelionė, o ne tikslas, ar vieta, ir neįvyksta per naktį. Būtent todėl aš užsibrėžusi kiekvieną žingsnį laikyti reikšmingu ir į jį įdėti visas savo pastangas. Pozityvus požiūris padeda man judėti į priekį, o jeigu aš abejoju, kurioje vietoje esu, aš žinau, kad dar nepasiklydau. Aš renkuosi būti naujų takų mynėja. Todėl už manęs einantys turės prieigą prie kitų kelių būtent dėl mano pasiryžimo eiti link tikslo ir rasti naujus kelius.

Kai prieinu kryžkelę, aš klausau savo intuicijos kur eiti toliau. O spontaniškumas čia tik prideda žavesio – aš taip išlaisvinu vidinį aš ir patiriu sėkmę ir laimę kitu, nauju būdu. Spontaniškumas man suteikia laisvę.

Kai praeinu posūkį – nepanikuoju. Juk žinau, turiu nesuskaičiuojamą galybę jų. Aš nesu apribota. Aš beribė ir begalinė. Praleistas posūkis gali man atnešti netikėtai smagių kelių. Galbūt ilgesnių, bet su daugiau įžvalgų ar pamokų. Tiesą sakant, dar nepažinti dalykai mane traukia.

Nors kartais atrodo, kad palikti visiems gerai žinomą platų kelią yra rizikinga, bet aš vistiek renkuosi tokį, kokio nori mano širdis. Galbūt kalnais, galbūt pievomis, galbūt vandeniu. Bet būtent šie nuokrypiai man leidžia pajausti, pamatyti, išgirsti ir patirti neaprėpiamus gyvenimo džiaugsmus. Mažiau keliautas kelias alsuoja įspūdingumu.

Lankstumas leidžia man klestėti, nepaisant mažų nuokrypių. Lankstumas man suteikia jėgų tada, kai aš mieliau sustočiau.

Aš eisiu. Eisiu eisiu eisiu. Link savo tikslo – pilnaverčio ir prasmingo gyvenimo čia ir dabar, kiekvieną dieną.

balandis Būk pasveikintas, Balandi!

Klausimai savireflekcijai:

  • Ką darysiu, kai pasieksiu aklavietę?
  • Kaip galiu tapti lankstesnė ir labiau pasikliauti savo intuicija?
  • Kur turiu pasikeisti, kad galėčiau mėgautis kelione tiek pat, kiek ir pačiu pasiekimu?

Panašaus pobūždio motyvuojančius tekstus rasite mano 30-ties dienų įkvėpimo laiškuose, todėl nedvejokite juos užsisakyti. Tai tikrai puiki priemonė vidinei laisvei, motyvacijai ir pozityvumui kelti.

 

Comments are closed.