Ko galime tikėtis, kai išeiname iš emociškai sudėtingų santykių? 

Kol mums sunku priimti sprendimus, kol esame toksiškuose ar emociškai sudėtinguose santykiuose, mes literaliai skęstame.
Visos mūsų mintys ir energija lieka ten, kur ir taip tamsu ir šalta, ir nepatenkina mūsų poreikių. 

Kadangi pati esu patyrusi tokius santykius, žinau, kaip sunku iš jų išeiti, o juo labiau tikėti, kad ateitis atneš kažką gero ir šviesaus.
Visada yra tą baimė, kad jei išsiskirsiu, vargu ar bus geriau. Bet bus, pažadu! 

Tad ko galime tikėtis? 

1. Pomėgiai vėl grįš į kasdienybę
Sudėtinguose santykiuose būnant tiesiog nėra laiko ir noro domėtis tuo, kas uždega vidinę ugnelę. Išėjus iš tokių santykių, pradėsite ir vėl grįžti prie to, ką taip mėgote veikti iki tų santykių. Ir tikėtina, atrasite dar ir naujų pomėgių. 

2. Santykiai su kitais žmonėmis sutvirtės
Žmonės, kuriuos buvote primiršę vėl taps Jums svarbūs. O Jūs jiems. Juk buvote susikoncentravusi į tuos šūdinus santykius, arba iš kaltės ir gėdos jausmo pradėjote vengti kitų žmonių. Bet dabar jie vėl bus šalia, ir jausmas, kad jie tik ir laukė, kol pagaliau tapsite laisva mintimis, jausmais ir kūnu! 

3. Net smulkmenos pradės džiuginti
Po šitiek skausmo ir kančios, vidinių dvejonių, staiga kiekviena smulkmena džiugis. Čiulba paukštelis, kolega vaišina kava, kažkieno šypsena. Tikrai, atrodo, kad dėkingumo genas rado vietą Jūsų psichikoje. 

4. Sveikata užims svarbią vietą
Vėl gi, kažkas įdomaus nutinka mumyse, kai išsilaisviname iš toksiškų santykių. Staiga mes norime save mylėti, rūpintis savimi, tiek kūniškai, tiek emociškai, tiek psichologiškai.
Mano pirmi metai po išėjimo iš tų santykių buvo wow. Numečiau daug svorio, atsisakiau alko, lankiau įvairius asmenybę tobulinančius seminarus ir t.t. 

5. Būti vienai taps privalumu
Nes išeiti iš tokių santykių reikia jėgų. O išėjus nepriklausomybė tiesiog žavi. Likti vienai ir žavėtis savo drąsa, užbaigtumu, stiprybe ir išmintimi. Wow, juk tu tiek patyrei ir tai įveikinėji. 

6. Karjera įgaus pagreitį
Juk dabar skaudžių santykių rūkas išsisklaidė, tad atsiranda laiko ir resursų koncentruotis ten, kur prieš tai jauteisi nepakankamai gera. You go girl! 

7. Empatijos bus daugiau
Po šitiek patirto skausmo, imsi labiau jausti ir suprasti kitus žmones. O empatiškų žmonių pasaulyje tikrai trūksta. 

8. Imsi save labiau vertinti
Tai nenutiks per dieną, bet nutiks. Vienas iš esminių dalykų, kurių mes siekiame po toksiškų santykių, yra tapti tokia, kurios daugiau niekas negalės nuskriausti. Ir mes vis keičiamės, darome, judame pirmyn.
O tai juk – injekcija savivertei! 

Daiva