Pasąmonė mano versle

Jusu-pasamones-galia6_z1

Paskutines dvi savaites galvojau, kaip gerai gyvenu. Negalvojau apie tai, kas šiaip gal slėgtų, bet tiesiog galvojau, kad esu sėkminga man suprantama prasme. Kuo teigiamiau galvoji, tuo labiau sekasi. Ko prašai (Dievo, Visatos, Jūs pasirinkite), tą ir gauni. Aš per paskutinius 5 metus taip išlavinau ryšį su savo pasąmone, kad, man atrodo, tereikia apie kažką pagalvoti ir tai bus (tik su svoriu kažkaip neveikia :D) Aš jau pusę metų jokiu marketingu savo įmonėje neužsiėmiau, nebuvo laiko… Pasibaigė keli dideli projektai, ir, žinoma, darbo sumažėjo. Tada pagalvojau, kad reikia naujų klientų. Tik tiek.

Per savaitę įvyko štai kas: du nauji klientai, abu per rekomendacijas, ir dar viena moteris, kuri domisi mano paslaugomis. Pasiprašiau – turiu. Nors sąžinė graužia, daryti marketingą reikia visada…

Taigi, mano penktadienio patarimas visoms – žmogus yra toks, kuo jis tiki. Turėk tikslus, aiškius norus, ir visa visata padės… O štai čia knyga, nuo kurios kažkada viskas prasidėjo.. Tiksliau prieš 5 metus.